• Simple Item 6
 • Simple Item 5
 • Simple Item 4
 • Simple Item 3
 • Simple Item 2
 • Simple Item 1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Darłowo, Nexo na wyspie Bornholm, Christianso, Kopenhaga, Helsigor, Malmo, Darłowo.

V rejs mwo

   Kolejny rejs, kolejne wyzwanie. Odwiedzimy dwa piękne porty Szwecji i Danii oraz zanurzymy się w urokliwym Isefjordzie.
   Połączenie żeglarstwa morskiego z leniwym żeglarstwem po osłoniętych wodach. Widoki, jakie nas czekają zapierają dech w piersi.
   Poza walorami turystycznymi rejs ten da nam możliwość zdobycia i poszerzenia żeglarskiej wiedzy. Rejs dla osób z doświadczeniem żeglarskim i dla nowicjuszy.

Płyniemy na Bavaria 38 i Bavaria 44. Nasz rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy. Oznacza to, że uczestnicy są załogą jachtu, pełnią wachty i odpowiadają za prowadzenie jednostki. To doskonała okazja do intensywnego szkolenia żeglarskiego, zdobywania doświadczenia oraz gromadzenia stażu morskiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) szkoleniem żeglarskim i pogłębianiem swojej wiedzy - to rejs właśnie dla Ciebie. Na zakończenie, kapitan wręczy każdemu uczestnikowi opinię z rejsu morskiego.

 

 

 

Kontakt:

Grażyna

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 513 607 029

 

Sycylia-Pantelaria–Lampedusa-Linoza-Gozo-Malta–Sycylia
24.09-8.10.2022

01

 

  Gorace słońce, wiatr, wspaniałe widoki, ciepła woda, pyszne jedzenie oraz przede wszystkim porządna dawka żeglowania. Mamy do przepłynięcia . Tego wszystkiego doświadczysz na naszym rejsie Sycylia (Marsala) przez Pantrlarię, Linose, Gozo, Maltę i z powrotem na Sycylię.
Rejs stażowo–szkoleniowy oczywiście, że zwiedzamy wyspy dla chętnych na Pantelarii i Gozo nurkowanie. Mamy do przepłynięcia 500 Mm.

 

Kontakt:

Grażyna

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 513 607 029

 

IV Rejs młodzieży woj. opolskiego 13.08.- 20.08.2022
Gdańsk – Kłajpeda – Visby - Gdańsk

01

  Zapraszamy na rejs morski po Morzu Bałtyckim. Płyniemy z Gdańska do Kłajpedy, przez Gotlandię gdzie odwiedzimy port Visby. Płyniemy na jachtach Jeanneau Sun Fast 39 i Beneteou Idylla 1150 z portu Górki Zachodnie. Będzie jak zawsze przygoda, wiatr, wycieczki a przede wszystkim szkolenie na stopień sternik morski.
  Kurs teoretyczny na stopień sternik morski rozpoczynamy w Opolu od 5.03.2022 Na rejsie praktyka połączona z egzaminem dla chętnych. Młodzieży, która chce wziąć udział w rejsie rekreacyjnie i zaliczyć staż na morzu zapewniamy inny program wyprawy.

 

Kontakt:

Grażyna

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 513 607 029

 

Zapraszam na rejs  szkoleniowy zakończony egzaminem na stopień jachtowy sternik morski.

Proponujemy szkolenie teoretyczne w Opolu. Na rejsie zajęcia praktyczne dużo pływania i manewrów portowych.

Koszt kursu 750zł w cenie książka, niezbędnik do nauki nawigacji, wykłady.

Koszt rejsu 850zł.

Można przystąpić do samego egzaminu  21.05. 2021 godz. 10.00

 

 25.09- 2.10.2021 Grecja

01

    Tegoroczny rejs prowadzi nas do Grecji na Cyklady. W planie wyspa: Kithnos, Ios, Paros, Kea. Płyniemy na jachtach Bavaria 44 z portu Lavrion. Będzie przygoda, wiatr, wycieczki śladami mitów po wyspach, delfiny... a przede wszystkim szkolenie na stopień sternik morski.

 02.06 - 20.06.2021

azory 3
   Nazywane najbardziej zielonymi wyspami na świecie, portugalskie Azory. Nazwa „Azory” pochodzi od portugalskiego słowa Açor oznaczającego jastrzębia lub od Azures, które w dosłownym rozumieniu znaczy „kolor niebieski”. Archipelag położony jest na Atlantyku, w odległości około 1500 km  od zachodnich wybrzeży Portugalii.  W jego skład wchodzi 9 wysp:wschodnie - Sao Miguel i Santa Maria,centraln- Terceira, Graziosa, Pico, Faial i Sao Jorge,zachodnie - Corvo i Flores.

19.08-25.08.2019

 ŚWINOUJŚCIE-SASSNITZ-KARSLKRONE-BORNHOLM-GDAŃSK

    Zapraszamy młodzież w wieku 14 lat + ze szkół woj. Opolskiego.
Na rejs zapraszamy wszystkich chętnych. Nie trzeba mieć uprawnień ani doświadczenia morskiego by zaznać morskiej przygody.
Popłyń z nami na rejs!

wpis 4 1

03.04-17.04.2019

      W czasie rejsu odwiedzimy cztery wyspy. Wszystko zależy od warunków atmosferycznych. Planujemy zawinąć do: La Estaca - El Hierro

 8.06-17.06.2016

Nie lubisz gorąca? Tłoku w marinach? a ciągnie Cię w miejsca, do których nie dojedziesz autobusem MZK to rozważ Rejs po zatokach i przesmykach wyspy Svalbard ( Spitspergen)

Przygotowujemy rejs przed sezonem tak by mieć

Mamy wielką przyjemność zaprosić opolskich żeglarzy i przyszłych adeptów tej sztuki oraz przyjaciół i sympatyków naszego stowarzyszeni na IV Rejs Pieśni spod żagli.

8.10-22.10

Port zaokrętowania i wyokrętowania Lavrio.

wpis 1 1W tym sezonie w planach odwiedzamy wyspy: Andros, Tinos, Ikaria, Patmos, Naxos, Siros, Kea. Na jachcie pomocą służą doświadczony instruktor żeglarstwa oraz instruktor płetwonurkowania.

Siedziba w Turawie

ul. Opolska 56

brzeg północny jez. Turawskiego

46-045 Turawa